درباره گروه ارکید

اوایل دهه ۷۰ خورشیدی در ابتدای موج نوی ساختمان سازی در ایران٬ گروه ساختمانی ارکید کار ساخت پروژه های مسکونی را در شمال تهران آغاز کرد. گروه ارکید از همان ابتدا ایجاد سطح متفاوتی از رفاه را برای پروژه های خود هدف گذاری نمود؛ « سکونت گاه های لوکس ». در واقع به باور بسیاری از ناظران٬ جریان اصلی و معیار های شاخص « لوکس نشینی » در شمال تهران در پروژه های آغازین گروه ارکید در اواخر دهه هفتاد شکل گرفته است. این مجموعه با حضور در تقریبا تمامی نمایشگاه ها و کنگره های بین المللی٬ همواره آخرین دستاورد های روز در متریال و اجرا را در پروژه های خود به کار گرفته است.

چرا ما؟

گروه ارکید با ترکیب ایده آل هنر و دانش مهندسی٬ زیباترین و پایدارترین سکونت گاه های لوکس را به منظور راحتی و زندگی آسوده تر ساکنان پایتخت بنا نهاده است.

برند های طراز اول

از پاریس تا نیویورک؛ گروه ارکید با پایش دائمی بازار اروپا٬ برترین تجهیزات ساختمان سازی را گرد آوری کرده است. ارکید پروژه های خود را با همکاری لوکس ترین و اصیل برند های صنعت ساختمان می سازد تا تجربه زندگی در هتلی ۵ ستاره را برای ساکنان خود به ارمغان آورد.

لوکس نشینی به سبک ارکید

تحلیل سرمایه گذاری‌: گروه ارکید با تیم حرفه ای سرمایه گذاری خود٬ پیش از تعریف هر پروژه تحلیل امکان سنجی دقیقی مشتمل بر نیازسنجی مشتری هدف٬ مکان یابی٬ قیمت تمام شده٬ متدلوژی اجرای پروژه٬ متریال و تجهیزات٬ دکوراسیون و مبلمان را انجام می دهد. بنابراین آپارتمان های گروه ارکید دقیقا مبتنی بر نیازهای لوکس مشتریان خاص این مجموعه برنامه ریزی و ساخته می شود.
دیتیل های خاص: ارکید در طی سالیان اخیر ثابت کرده است که تنها گروهی در تهران است که امکان اجرای کار های خاص و منحصر به فرد را دارد. به عنوان نمونه این مجموعه مجری بزرگترین و مرتفع ترین دیوار سبز در کشور می باشد.

نظام کنترل کیفیت

تجربه موفق سال ها لوکس سازی و مالکیت / مدیریت مجتمع های تحویلی پروژه را به تیم سرمایه گذاری ارکید داده است؛ بنابراین خریداران آپارتمان های ارکید می توانند مطمئن باشند که به هر بخشی از خانه شان چندین بار به دقت کنترل و رفع اشکال شده است.

تیم حرفه ای ما
صاحب امتیاز

حمید ترابی

مدیر

سهراب مقدم

مدیر پروژه

علی پور علی اکبر

معمار

سعید مازیانی