گروه ارکید با ترکیب ایده آل هنر و دانش مهندسی٬ زیباترین و پایدارترین سکونت گاه های لوکس را به منظور راحتی و زندگی آسوده تر ساکنان پایتخت بنا نهاده است.
درباره ما

اوایل دهه ۷۰ خورشیدی در ابتدای موج نوی ساختمان سازی در ایران٬ گروه ساختمانی ارکید کار ساخت پروژه های مسکونی را در شمال تهران آغاز کرد. گروه ارکید از همان ابتدا ایجاد سطح متفاوتی از رفاه را برای پروژه های خود هدف گذاری نمود؛ « سکونت گاه های لوکس ». در واقع به باور بسیاری از ناظران٬ جریان اصلی و معیار های شاخص « لوکس نشینی » در شمال تهران در پروژه های آغازین گروه ارکید در اواخر دهه هفتاد شکل گرفته است. این مجموعه با حضور در تقریبا تمامی نمایشگاه ها و کنگره های بین المللی٬ همواره آخرین دستاورد های روز در متریال و اجرا را در پروژه های خود به کار گرفته است.

برند های طراز اول
لوکس نشینی به سبک ارکید
نظام کنترل کیفیت
بیشتر درباره ما
پروژه های اخیر

پروژه ارکید ۲ در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در ۱۲ طبقه و ۲۲ واحد که ۲ طبقه آخر برج به صورت پنت هاوس است اجرا گردیده است. از امکانات رفاهی این برج می توان به وجود دو استخر٬ سونا و جکوزی٬ حمام ترکی٬ اتاق ماساژ٬ اتاق نمک ٬ سالن SPA ٬ اتاق بیلیارد٬ زمین های ورزشی متعدد اشاره کرد.

تعداد طبقات : ۱۲

تعداد واحد : ۲۲

زیربنا : ۸۰۰۰

پروژه مسکونی یاسر واقع در مرتفع ترین سایت نیاوران در دامنه کوهستان با چشم اندازی به طبیعت بکر کوهستان و دید کامل شهر بدون مزاحمت بصری در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و در ۱۰ طبقه شامل ۶ طبقه مسکونی و ۴ طبقه مشاعات اجرا گردیده است.

تعداد طبقات : ۱۰

تعداد واحد ها : ۶

زیر بنا : ۴۰۰۰ متر

پروژه ارکید ۱ در زمینی به متراژ ۳۲۰۰ متر مربع و در ۱۰ طبقه و واحد های ۴۰۰ و ۵۰۰ متر مربعی طراحی و ساخته شده است. در این پروژه در حرکتی نوین ۱۲۰۰ متر باغچه عمودی اجرا شده است که بزرگترین باغچه عمودی اجرا شده در ایران می باشد.

تعداد طبقات : ۱۰

تعداد واحد ها : ۱۴

زیر بنا : ۳۲۰۰