پروژه ارکید ۲ در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در ۱۲ طبقه و ۲۲ واحد که ۲ طبقه آخر برج به صورت پنت هاوس است اجرا گردیده است. از امکانات رفاهی این برج می توان به وجود دو استخر٬ سونا و جکوزی٬ حمام ترکی٬ اتاق ماساژ٬ اتاق نمک ٬ سالن SPA ٬ اتاق بیلیارد٬ زمین های ورزشی متعدد اشاره کرد.

تعداد طبقات : ۱۲

تعداد واحد : ۲۲

زیربنا : ۸۰۰۰

اطلاعات بیشتر

پروژه مسکونی یاسر واقع در مرتفع ترین سایت نیاوران در دامنه کوهستان با چشم اندازی به طبیعت بکر کوهستان و دید کامل شهر بدون مزاحمت بصری در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و در ۱۰ طبقه شامل ۶ طبقه مسکونی و ۴ طبقه مشاعات اجرا گردیده است.

تعداد طبقات : ۱۰

تعداد واحد ها : ۶

زیر بنا : ۴۰۰۰ متر

اطلاعات بیشتر

پروژه ارکید ۱ در زمینی به متراژ ۳۲۰۰ متر مربع و در ۱۰ طبقه و واحد های ۴۰۰ و ۵۰۰ متر مربعی طراحی و ساخته شده است. در این پروژه در حرکتی نوین ۱۲۰۰ متر باغچه عمودی اجرا شده است که بزرگترین باغچه عمودی اجرا شده در ایران می باشد.

تعداد طبقات : ۱۰

تعداد واحد ها: ۱۴

زیربنا : ۳۲۰۰

اطلاعات بیشتر

پروژه صحرا در زمینی به متراژ ۱۰۰۰ متر مربع و در زیر بنا ۱۴۰۰۰ متر مربع ساخته و دارای ۳۱ واحد است . این پروژه دارای اسکلت پیچ و مهره می باشد. واحد های این ساختمان ۳۰۰ متر مربع مساحت دارند. استخر واقع در طبقه ۴ ام از نکات جالب این پروژه می باشد.

تعداد طبقات : ۱۴

تعداد واحد ها : ۳۱

زیر بنا: ۱۴۰۰۰

اطلاعات بیشتر

پروژه مبشر در زمینی به متراژ ۲۰۰۰ متر مربع طراحی و اجرا گردیده و دارای واحد های ۴۰۰ و ۵۰۰ متر مربعی می باشد . از نکات مطرح این پروژه می توان به حیاط سازی مجلل و نمای سنگی مجموعه که جلوه بصری زیبایی ایجاد کرده است اشاره کرد.

تعداد طبقات : ۲۴

تعداد واحد ها : ۳۴

زیر بنا: ۲۰۰۰

اطلاعات بیشتر