\ پروژه یاسر - گروه ارکید
متریال ساختمان
گودبرداری

در دو ضلع شمال و جنوب از روش سولژر پایپ دوبل اقدامات لازم صورت گرفته و مستحکم سازی خاک ودیواره ها با روش نیلینگ و انکراژ بوده است.

فنداسیون و اسکلت

فنداسیون پروژه یاسر از نوع رادیو ژنرال گسترده بوده و با بتن عیار ۴۰۰ مگاپاسکال پوشش داده شده است. اسکلت ساختمان از نوع فلزی و پیچ و مهره بوده و در طراحی اسکلت و همچنین فنداسیون برای ۱۱ طبقه تعبیه گردیده است.

سفت کاری

در قسمت دیوارچینی و سفت کاری پروژه از انجایی استحکام و امنیت و از طرفی بحث اتلاف انرژی دایما مد نظر بوده – تماما از بلوک های پیش ساخته لیکا که عایق حرارت و صوت بوده استفاده گردیده است. همه ی جداره های داخلی و خارجی پروژه جهت استحکام بیشتر و جلوگیری از هرگونه خرابی ناشی از زلزله و... توسط قاب هایی تماما جوشی (وال پست) از طرفی به تیرهای افقی سقف و از طرف دیگر به ستون های ساختمان متصل گردیده است.

تاسیسات و الکتریکال

در پروژه یاسر چیلر climaveneta ایتالیایی با ظرفیت و پمپ های گراندفوس ، لوله های سوپر پایپ 5 لایه با عایق EPDM و دیگ های بخار ایتالیایی icci ، سیستم تصفیه یونی استخر Hayward آمریکا و .... با بهترین روش اجرا موتورخانه یاسر را تشکیل داده است.

نازک کاری

در مرحله ي اجرا نازك كاري و سنگ كاري پروژه، ٣ اصل تهيه بهترين متريال، اجرا با روش هاي نوين و تحويل گيري بسيار دقيق در نظر بوده است. سنگ كف واحد ها از نوع مرمريت با بالاترين كيفيت به صورت اسلب در ابعاد ١٥٠*١٥٠ سانتي متر اجرا گرديده است. سراميك بدنه سرويس ها از نوع اسلب ايتاليايي در ابعاد ١٥٠*٣٠٠ از جديدترين كاليته هاي روز دنيا انتخاب گرديده و با جديدترين متد نصب گرديده است. در اكثر فضا ها هنر گچبري تلفيقي ايراني و اقتباس از دوره رنسانس اجرا گرديده است.

طراحی داخلی

برند های استفاده شده